/
/
Антифрод системи. Запобігання кіберзлочинності
Антифрод системи. Запобігання кіберзлочинності

Завдяки технологічним інноваціям здійснювати транзакції стає простіше і простіше. Але, разом з тим, все виразніше стоять і питання безпеки. Величезне число додатків дозволяють користувачам здійснювати транзакції одним-двома кліками. Однак, саме ця простота робить транзакції більш незахищеними, а питання аутентифікації особистості користувача і захисту від шахрайства стають куди більш складними.

ThreatMetrix пропонує всеосяжну платформу для контекстної аутентифікації і захисту від шахрайства, розроблену для ефективного розрізнення справжніх користувачів і кібершахраїв. Рішення визначає і ідентифікує справжніх користувачів, не вимагаючи від них ніяких дій і не створюючи для них незручностей і не вводячи дорогих процесів додаткової аутентифікації, і в той же час, визначає і запобігає спробам шахрайства з використанням зкомпрометованих профілів, шкідливого програмного забезпечення та цільових атак.

Типовим результатом впровадження рішення ThreatMetrix є 50-70% зниження витрат на аутентифікацію і аналогічне зниження складнощів для користувача при аутентифікації з використанням додаткового каналу, а також зниження шахрайства через інтернет і мобільні пристрої.

ThreatMetrix найчастіше застосовується на рівні аутентифікації з метою моніторингу всього трафіку користувачів і збереження історії поведінки в базі користувачів. Крім того, його можна застосовувати і на сторінках створення аккаунта, і при будь-яких транзакцій.

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ THREATMETRIX:

 • Рішення, яке пропонує ThreatMetrix, має на увазі інтелектуальну аутентифікацію користувача і платформу оцінки ризиків в реальному часі. Ця платформа використовує можливості нашої глобальної мережі Global Trust Intelligence Network і надає аналіз пристрою, поведінки користувача, оцінку безпеки в реальному часі і запобігання шахрайству.
 • Рішення ThreatMetrix надається у вигляді "програмного забезпечення як сервіс" (SaaS). Це дає клієнтам ThreatMetrix можливість отримувати дані про ризик, необхідні для прийняття рішень в реальному часі, без серйозних витрат коштів і ресурсів. Точки взаємодії при інтеграції нечисленні і дають можливість реалізації в найкоротші терміни. Рішення може застосовуватися для web- сайту, мобільного сайту і додатків для iOS або Android.
 • Понад 4200 клієнтів, які володіють більш ніж 20 000 сайтів, використовують ThreatMetrix для запобігання кіберзлочинності, одночасно підвищуючи комфорт для користувачів. В даний час ThreatMetrix аналізує більше 1 мільярда транзакцій в місяць для великих магазинів, банків, страхових компаній, платіжних рішень, мереж платіжних карт, соціальних мереж, електронної комерції, туристичних агентств, готелів та інших підприємств по всьому світу.
 • Аналізовані транзакції завантажуються у всесвітню мережу ThreatMetrix, яка називається Global Trust Intelligence Network. Мережа вивчає поведінку користувачів і вказує на "добре" і "погане" поведінка, а також прогнозує можливість загроз на підставі цього поведінки. Предиктивне аналітика розрізняє хороших користувачів і шахраїв, щоб завчасно захистити ваш бізнес.
 • Рішення ThreatMetrix включає запатентовану технологію профайлінга пристроїв, "пробивання" проксі, ідентифікацію пристроїв, ідентифікацію за технологією SmartID, бескліентское визначення шкідливого програмного забезпечення і атак типу Man-in-the-Browser (MitB), механізм оцінки шахрайства при інтернет- транзакціях і порівняння з поведінкою при транзакціях у всій мережі.

  ВАС ЗАЦІКАВИЛО НАШЕ РІШЕННЯ?

  Ми готові провести для Вас демонстрацію та відповісти на всі Ваші запитання.

  screenshot_13