About illustration

Антифрод системи. Запобігання кіберзлочинності

Завдяки технологічним інноваціям здійснювати транзакції стає простіше і простіше. Але, разом з тим, все виразніше стоять і питання безпеки. Величезне число додатків дозволяють користувачам здійснювати транзакції одним-двома кліками. Однак, саме ця простота робить транзакції більш незахищеними, а питання аутентифікації особистості користувача і захисту від шахрайства стають куди більш складними.

ThreatMetrix пропонує всеосяжну платформу для контекстної аутентифікації і захисту від шахрайства, розроблену для ефективного розрізнення справжніх користувачів і кібершахраїв. Рішення визначає і ідентифікує справжніх користувачів, не вимагаючи від них ніяких дій і не створюючи для них незручностей і не вводячи дорогих процесів додаткової аутентифікації, і в той же час, визначає і запобігає спробам шахрайства з використанням зкомпрометованих профілів, шкідливого програмного забезпечення та цільових атак.

Типовим результатом впровадження рішення ThreatMetrix є 50-70% зниження витрат на аутентифікацію і аналогічне зниження складнощів для користувача при аутентифікації з використанням додаткового каналу, а також зниження шахрайства через інтернет і мобільні пристрої.

ThreatMetrix найчастіше застосовується на рівні аутентифікації з метою моніторингу всього трафіку користувачів і збереження історії поведінки в базі користувачів. Крім того, його можна застосовувати і на сторінках створення аккаунта, і при будь-яких транзакцій.

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ THREATMETRIX:

Програмне забезпечення

Рішення ThreatMetrix надається у вигляді "програмного забезпечення як сервіс" (SaaS). Це дає клієнтам ThreatMetrix можливість отримувати дані про ризик, необхідні для прийняття рішень в реальному часі, без серйозних витрат коштів і ресурсів. Точки взаємодії при інтеграції нечисленні і дають можливість реалізації в найкоротші терміни. Рішення може застосовуватися для web- сайту, мобільного сайту і додатків для iOS або Android.

Інтелектуальна аутентифікація

Рішення, яке пропонує ThreatMetrix, має на увазі інтелектуальну аутентифікацію користувача і платформу оцінки ризиків в реальному часі. Ця платформа використовує можливості нашої глобальної мережі Global Trust Intelligence Network і надає аналіз пристрою, поведінки користувача, оцінку безпеки в реальному часі і запобігання шахрайству.

Запобігання кіберзлочинності

Понад 4200 клієнтів, які володіють більш ніж 20 000 сайтів, використовують ThreatMetrix для запобігання кіберзлочинності, одночасно підвищуючи комфорт для користувачів. В даний час ThreatMetrix аналізує більше 1 мільярда транзакцій в місяць для великих магазинів, банків, страхових компаній, платіжних рішень, мереж платіжних карт, соціальних мереж, електронної комерції, туристичних агентств, готелів та інших підприємств по всьому світу.

Global Trust Intelligence Network

Аналізовані транзакції завантажуються у всесвітню мережу ThreatMetrix, яка називається Global Trust Intelligence Network. Мережа вивчає поведінку користувачів і вказує на "добре" і "погане" поведінка, а також прогнозує можливість загроз на підставі цього поведінки. Предиктивне аналітика розрізняє хороших користувачів і шахраїв, щоб завчасно захистити ваш бізнес.

Запатентована технологія

Рішення ThreatMetrix включає запатентовану технологію профайлінга пристроїв, "пробивання" проксі, ідентифікацію пристроїв, ідентифікацію за технологією SmartID, бескліентское визначення шкідливого програмного забезпечення і атак типу Man-in-the-Browser (MitB), механізм оцінки шахрайства при інтернет- транзакціях і порівняння з поведінкою при транзакціях у всій мережі.

Вас зацікавіло наше рішення?

Ми готові провести для Вас презентацію, та відповісти на всі Ваші запитання. З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЗАПИТІВ

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.