About illustration

Використовуйте Блокчейн для забезпечення підзвітностіта прозорості бізнесу

Блокчейн (Цифрові реєстри)

Блокчейн - глобальний цифровий реєстр, який забезпечує певний процес запису транзакцій і полегшує можливість відстеження активів в бізнес-мережі. Активи можуть бути як матеріальними (готівкові гроші, будинки і автомобілі) так і нематеріальними (інтелектуальна власність, патенти, авторські права або торгові марки). Innoraпропонує нове покоління транзакційних додатків, які допомагають встановлювати довірчі відносини між учасниками угод, забезпечують підзвітність і прозорість - від оформлення контрактів і угод до проведення платежів.

Основні можливості

✔ Інформація, що зберігається в блокчейні, існує як база даних із загальним доступом і постійно оновлюється. Реєстр розподілений серед учасників мережі і вибірково реплікується в режимі реального часу. ✔ Існування блокчейна не залежить від будь-якого окремого об'єкта, оскільки не належить або не контролюється якоюсь однією організацією. ✔ Функції безпеки блокчейна захищають від несанкціонованого доступу, шахрайства та кіберзлочинності. ✔ Для того щоб транзакція була дійсною, всі учасники повинні домовитися про її дійсності.

Переваги

Економія часу. Час транзакції для складних багатопартійних взаємодій скорочується з декількох днів до декількох хвилин. Розрахунок транзакційвідбувається швидше, оскільки він не вимагає перевірки центральним органом. Зниження витрат. Мережа блокчейн дозволяє знизити витрати декількома способами:       - Немає необхідності в контролі, оскільки мережа саморегулюється учасниками мережі.       - Кількість посередників скорочується, оскільки учасники можуть безпосередньо обміняти цінні предмети.       - Дублювання відсутнє, оскільки всі учасники мають доступ до загальної реєстру. ✔ Безпека. Додатки добре захищені від хакерських атак і шахрайських дій за допомогою криптографії. ✔ Прозорість. Учасники знають, звідки з'явився актив і як його власність змінювалася з плином часу.

Не вагайтесь! Зв'яжіться з нами сьогодні!