Цифрові сервіси

Illustration

Блокчейн

Блокчейн - глобальний цифровий реєстр, який забезпечує певний процес запису транзакцій і полегшує можливість відстеження активів в бізнес-мережі. Активи можуть бути як матеріальними (готівкові гроші, будинки і автомобілі) так і нематеріальними (інтелектуальна власність, патенти, авторські права або торгові марки). 

Illustration

Доповнена реальність для банків

Цифрові технології стрімко розвиваються і трансформують бізнес компаній. Доповнена реальність - інноваційний інструмент для залучення нових замовників і збільшення лояльності клієнтів. Доповнена реальність дозволить відкрити нові джерела доходу і вивести бізнес на новий якісний рівень.

Illustration

Інтернет речей

Інтелектуальна логістика для фінансових компаній
Зниження ризиків - одне з найактуальніших завдань для лізингових і страхових компаній. Зокрема, їм потрібні ефективні засоби контролю обладнання, яке надається в оренду або застраховане. А значить - дані про місцезнаходження всіх активів в реальному часі. 

Illustration

Штучний інтелект

Штучний інтелект перетворює діяльність багатьох галузей, в тому числі і роботу фінансових організацій. Технології ШІ можуть підвищувати операційну ефективність в різних напрямках діяльності - від управління ризиками та біржової торгівлі до оцінки платоспроможності та обробки претензій.