Іннора та UiPath підписали угоду про партнерство

Компанії Іннора та UiPath уклали партнерську угоду про постачання та консультаційну підтримку впровадження продуктів UiPath на ринку України.

  • Illustration

    PR & Маркетинг

Illustration

Іннора є однією з небагатьох компаній на ринку України, що займаються постачанням і просуванням технології роботизації процесів (RPA). Дана технологія дозволяє ефективно скорочувати трудові витрати компанії на рутинні процеси, підвищувати точність і якість даних. Автоматизація відбувається на рівні бізнес-користувача.
Innora постійно нарощує експертизу у напрямку RPA, фахівці компанії пройшли навчання в академії UiPath і отримали відповідні дипломи.
В результаті вже сформованих взаємин між Іннора та UiPath, компанії уклали партнерську угоду, що дозволяє компанії Іннора здійснювати продаж ліцензій на продукти UiPath і надавати повний спектр послуг із впровадження та консультування клієнтів.
«У сучасному мінливому світі компанії повинні йти в ногу з останніми тенденціями, такими як роботизація, щоб досягти більшої ефективності, зменшити частку ручної праці висококваліфікованих співробітників, оперативно реагувати на потреби клієнтів і бути успішнішими», - відмітив Ігор Світельський, директор компанії Іннора. «Ми раді запропонувати нашим клієнтам передові технології від компанії UiPath для роботизації своїх процесів. На наш погляд - це технологія майбутнього, яке вже настало».
Про UIPATHUiPath - лідер на ринку програмної роботизації і один з найбільш швидкозростаючих постачальників RPA-рішень. Компанія UiPath заснована в 2005 році в Румунії, зараз штаб-квартира компанії знаходиться в Нью-Йорку.

Чому Вам вигідно і цікаво працювати з нами:

icon

Experience

проекти «під ключ»:
від аналізу до впровадження;

icon

Support

надання особистого
клієнт-менеджера;

icon

Technologies

підтримка клієнтів
в режимі 24х7.