About illustration

Інтернет речей

Інтелектуальна логістика для фінансових компаній

Зниження ризиків - одне з найактуальніших завдань для лізингових і страхових компаній. Зокрема, їм потрібні ефективні засоби контролю обладнання, яке надається в оренду або застраховане. А значить - дані про місцезнаходження всіх активів в реальному часі. Крім інвентаризації, необхідно також захистити активи від злому та несанкціонованого переміщення.

Рішення

Рішення компанії Innora дозволяє лізинговим і страховим організаціям спостерігати за величезною кількістю активів в режимі реального часу. При зломі або несанкціонованому переміщенні активу система подає сигнал тривоги- це спрощує управління і допомагає захистити техніку від крадіжки. 
Крім щоденних відомостей про місцезнаходження свого обладнання фінансові компанії також будуть отримувати повідомлення про проходження контрольних пунктів при заїзді на територію, що охороняється і виїзді з неї. Моніторинг активів може здійснювати і власник. А рішення Innora в області бізнес-аналітикидають лізинговим компаніям можливість виявляти неефективно використовувані активи і прогнозувати ризик невиконання клієнтом фінансових зобов'язань.

Переваги

✔ Скорочення втрат активів ✔ Можливість більш ефективного використання активів відповідно до їх місцезнаходження ✔ Скорочення надлишкових запасів, що виникають через втрату активів ✔ Можливість рідше виконувати інвентаризацію активів ✔ Зниження виплат за викрадені активи ✔ Можливість повернення викрадених активів

Не вагайтесь! Зв'яжіться з нами сьогодні!

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.