Illustration

Менеджер з продажів
(RPA, роботизація)

Привіт!

Innora – компанія №1 в Україні в сфері розробки та впровадження програмних роботів на платформі UiPath (№1 в світі).
В нашій команді працюють фахівці екстра класу, які були першопрохідцями в сфері впровадження RPA (Robotic Process Automation) в Україні.
Запрошуємо тебе приєднатися до нашої компанії

Тому, якщо ти той, кого ми шукаємо, то у тебе два варіанти: або ти працюєш з нами над розвитком роботизації в Україні, або ти будеш просто працювати в іншій компанії, де ймовірність трапитися чомусь крутому мізерно мала, і ти будеш жаліти про те, що не потрапив до нас. Це серйозно!

Що ти будеш робити:

1. Формувати і вести базу потенційних клієнтів. Контактувати з клієнтами (email, facebook, linkedin, телефон), розігрівати потенційних клієнтів на предмет появи у них бажання подивитися демонстрацію рішення.

2.
Продавати програмне забезпечення RPA UiPath та послуги компанії по розробці та впровадженню програмних роботів. Cross-sale та Up-sale.

3.
Проводити онлайн зустрічі з новими та постійними клієнтами. Виявляти потреби клієнтів, доводити їх до закриття угоди.

4.
І ГОЛОВНЕ - виконувати планові показники та план з продажів.

Яким ми тебе бачимо:

1

Стресостійкість (повинен нормально ставитися до того, що деякі потенційні клієнти відразу не погоджуються).

2

Комунікабельність, здатність знайти контакт з різними людьми (з тобою має бути приємно спілкуватися не тільки нам але і клієнтам).

3

Маєш досвід продажів в B2B сегменті.

4

Вмієш готувати та проводити презентації

5

Маєш досвід роботи з CRM системами (з будь-якими)

6

Працюєш на результат і відповідальний за своїх клієнтів

7

І найголовніше - це розум. Ти повинен вміти вчитися. Якщо не вистачає кілька пунктів з вищеперелічених, але є ці якості - то ти нам підходиш

Зовсім Вогонь, якщо ти:

Знаєш принципи роботи професійних мереж типу LinkedIn Вмієш збирати аналітику та приймати рішення на підставі правильних аналітичних метрик Постійно тримаєш руку на пульсі нових підходів до продажів та маркетингу.Якщо все, що вище, це про тебе, то швидше за все ти той, кого ми шукаємо. Тому, просто тисни кнопку "Відгукнутися".