Illustration

Використовуйте роботизацію (RPA UiPath) для підвищення ефективності вашого бізнесу

Що таке програмні роботи

RPA - комп'ютерна програма-робот, що виконує певні дії співробітника в різних комп'ютерних програмах так, як їх виконувала би людина.
Мета RPA - мінімізація повторюваної рутинної праці за рахунок залучення «Віртуальних співробітників». Люди працюють з винятками, творчими завданнями, над моніторингом і управлінням.
На відміну від традиційних комп'ютерних програм RPA може взаємодіяти з іншими ІТ-системи не через API (Application Programming Interface) або інтеграційну шину (Middleware), а через призначений для користувача інтерфейс, імітуючи роботу кінцевого користувача, що дозволяє роботизувати програми, які інакше автоматизувати було б довго або дорого.

Етапи впровадження RPA

Ефективне впровадження RPA включає чотири ключові етапи:
1. Перший етап - загальний аналіз бізнес-процесів. На даному етапі проводиться верхнерівневий аналіз з метою виявлення процесів для потенційної роботизації.
2. Другий етап - вибір процесів для роботизації і розрахунок очікуваного ефекту. На даному етапі проводиться вибір пілотних процесів, розрахунок очікуваних показників ефективності і придбання ліцензій.
3. Третій етап - розробка і тестування вибраних на другому етапі процесів.
4. Четвертий етап - впровадження та масштабування. Основними завданнями четвертого етапу є перенесення роботів в продуктивне середовище, масштабування і формування центру компетенції всередині компанії. 

Ключові характеристики RPA

ЗРОСТАННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ПРАЦІ
Інвестиції в RPA - це перш за все інвестиції в співробітників. Впровадження роботизації допоможе сформувати ефективні команди, здатні виконувати дійсно складні завдання, делегуючи рутинну роботу програмним роботам.

МАСШТАБУВАННЯ
Масштабування (збільшення пропускної здатності процесів при зростанні бізнесу) обходиться в кілька разів дешевше, ніж традиційне збільшення штату співробітників. Впровадження RPA дозволить повторно використовувати розроблених роботів і легко керувати ними.

ШВИДКІСТЬ І ТОЧНІСТЬ
Цифрові роботи можуть працювати 24/7/365 без вихідних і відпусток. Алгоритми RPA практично повністю усувають помилки і запобігають виникненню "людського" фактора. Роботи допоможуть виконувати операції в кілька разів швидше, ніж люди.

ВИСОКИЙ ROI
Середній термін окупності проектів RPA - 9 місяців. Розробка і реалізація перших роботів RPA займає близько 2 - 3 місяців.

Не вагайтесь! Зв'яжіться з нами сьогодні!

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.