About illustration

Виведіть свій бізнес на якісно новий рівеньзі штучним інтелектом

Штучний інтелект

Штучний інтелект перетворює діяльність багатьох галузей, в тому числі і роботуфінансових організацій. Технології ШІ можуть підвищувати операційну ефективність в різних напрямках діяльності - від управління ризиками та біржової торгівлі до оцінки платоспроможності та обробки претензій.

Варіанти використання

ВИЯВЛЕННЯ ШАХРАЙСТВА
Прогнозна аналітика дає фінансовим організаціям можливість виявляти шахрайські дії при укладанні різних угод. У коло можливих сценаріїв входить виявлення параметрів, які різко виділяються, або порівняльне моделювання «нормальних» і шахрайських операцій. Надалі, ця модель використовується при аналізі нових угод, щоб перевірити, чи потрапляють вони в «шахрайський» сегмент.
ЗАПОБІГАННЯ ВІДТОКУ КЛІЄНТІВ
Клієнти можуть розірвати контракт в силу різних причин. Добре було б заздалегідь знати, для яких клієнтів ймовірність цієї події в найближчому майбутньому найбільш велика. Саме в цьому полягає ідея боротьби з відтоком клієнтів: створити прогнозні моделі, в рамках яких розраховується ймовірність швидкого розірвання контракту, що дозволить вжити превентивних заходів, розвивати взаємодію з клієнтами, пропонувати їм додаткові стимули і т.д.
АНАЛІЗ ЕМОЦІЙНОГО СПРИЙНЯТТЯ
Суть аналізу емоційного сприйняття полягає в тому, щоб об'єднати тисячі онлайн-джерел в інтернеті, зібрати думки про бренди або продукції і проаналізувати їх на предмет тональності і емоційного забарвлення. Ви зможете зрозуміти, як емоційне сприйняття змінюється з часом, і оцінити успішність маркетингової діяльності та PR-заходів або дізнатися, що слід поліпшити у ваших продуктах. Застосувавши додатково і мережевий аналіз, ви зможете виділити ключові фігури, що формують громадську думку, і зрозуміти, як саме вони впливають на своє оточення.
УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ
Інтелектуальний аналіз даних та прогнозна аналітика можуть використовуватися для вирішення різноманітних завдань в галузі управління ризиками, в тому числі для виявлення помилок і їх кількісного аналізу, проведення порівняльної оцінки і внутрішнього аудиту, виявлення випадків шахрайства, визначення постачальників з найбільш високими ризиками зриву поставок, кількісної оцінки ризиків неотримання платежів, а також для оцінки кредитоспроможності.

Переваги

✔ Більш персоналізовані і цілісні рішення, економічно ефективні і здатні адаптуватися до мінливих вимог споживачів. ✔ Автоматизоване консультування, автоматизована оцінка кредитоспроможності в сфері страхування і роботизована автоматизація процесів. ✔ Оптимізація розробки продуктів на основі аналізу емоційного сприйняття іпереваг. ✔ Економія часу. ✔ Довіра споживачів.

Не вагайтесь! Зв'яжіться з нами сьогодні!

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.