RPA Бізнес-аналітик(Business Analyst)


Про компанію Іннора

Іннора — це інноваційна та стабільно зростаюча компанія, Ми є лідерами в галузі автоматизації бізнес-процесів, пропонуючи унікальні рішення на базі платформи UiPath. Завдяки нашим програмним роботам (цифровим асистентам) та AI-based технологіям для розпізнавання документів, ми допомагаємо компаніям по всьому світу знижувати витрати та підвищувати ефективність.
Ми цінуємо інновації, якість і професіоналізм наших співробітників. Наша мета — створити середовище, де кожен зможе реалізувати свій потенціал та внести вагомий вклад у розвиток компанії.

Наша місія

Ми прагнемо зробити бізнес наших клієнтів максимально ефективним і конкурентоспроможним. Наша ціль — звільнити людей від монотонної роботи, давши їм можливість зосередитися на творчих і інноваційних задачах.

Кого ми шукаємо

Ми в пошуках досвідченого Бізнес-аналітика (RPA Business Analyst), який допоможе нам в реалізації проектів впровадженню програмних роботів на базі платформи UiPath.

Вимоги до кандидата:

● Досвід роботи в ролі бізнес-аналітика від 2 років, бажано на проєктах автоматизації бізнес-процесів;● Глибоке розуміння бізнес-процесів та можливостей їх оптимізації та автоматизації;● Вміння працювати з великими обсягами даних, аналізувати їх та визначати оптимальні рішення для автоматизації;● Вища освіта в галузі інформаційних технологій, економіки або управління.● Здатність ефективно працювати як в команді, так і самостійно;● Високий рівень організаційних та комунікативних навичок;● Рівень англійської мови - intermediate або вище.

Ваші обов'язки будуть включати:

● Аналіз бізнес-процесів клієнтів для виявлення можливостей автоматизації;● Розробка технічних завдань для команди розробників RPA;● Участь у розробці та впровадженні RPA рішень;● Співпраця з клієнтами та командою проекту для забезпечення високої якості впроваджених рішень.

Ми пропонуємо:

● Роботу в інноваційній та швидко зростаючій компанії;● Достойну винагороду, що відображає ваші зусилля та результати;● Наша команда - це група талановитих фахівців, які поділяють спільні цінності та прагнення до успіху;● Ми піклуємося про добробут наших співробітників та створюємо умови для їх зростання та розвитку.● Ми підтримуємо навчання та розвиток наших співробітників, включаючи сертифікацію за спеціальністю.
Якщо ви відчуваєте в собі силу та енергію допомогти нам в досягненні нашої місії та готові до нових викликів, ми з нетерпінням чекаємо на ваше резюме!

Будемо раді бачити вас в Іннора!

Залиште ваші контактні дані, і ми обов'язково відповімо!

Choose file

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося.

Can't send form.

Please try again later.