Image placeholder

Тренінги для UiPath RPA розробників

Наші тренінги для UiPath RPA розробників - це унікальна можливість розширити ваші навички в області роботизації бізнес-процесів та отримати сертифікацію від визнаного лідера галузі. Навчайтесь у професіоналів та підвищуйте свій рівень компетенції в сфері RPA.

Тренінг "From Zero to Hero"

Наша 3-місячна програма "From Zero to Hero" - це найповніший та найефективніший спосіб освоїти професію розробки програмних роботів на платформі UiPath. Ми пропонуємо унікальну адаптивну навчальну програму, яка відкриє перед вами безмежні можливості в області автоматизації бізнес-процесів.

Що робить наш тренінг унікальним

Повний огляд можливостей UiPath RPA

Наша програма ретельно охоплює всі аспекти RPA розробки, починаючи з основ та закінчуючи розробкою складних автоматизованих роботів.

Практичні навички

Ми віримо в важливість практичного навчання. Ви будете активно розробляти роботи під час курсу, навчаючись на реальних завданнях.

Підтримка від експертів

Наші досвідчені інструктори та наставники завжди готові надати вам підтримку та відповісти на ваші запитання. Ви будете отримувати консультації від найкращих розробників в Україні.

Замовте наш курс "From Zero to Hero"!

Розпочніть свій шлях до успіху в галузі RPA з UiPath вже сьогодні. Навчання, практика, сертифікація - ми пропонуємо вам повний пакет. Зареєструйтесь зараз і відкрийте нові можливості автоматизації для вашого бізнесу!

Дякуємо!

Ми особисто читаємо та відповідаємо на кожне отримане повідомлення.

Can't send form.

Please try again later.