Сталий розвиток та ESG в Іннора

Наше бачення

Ми твердо віримо, що автоматизація, роботизація та штучний інтелект можуть бути використані як сили добра та потужні інструменти для переходу до більш сталого суспільства. Це переконання лежить в основі нашого бачення та стратегії сталого розвитку.

"Наша мета полягає в тому, щоб побудувати надійну компанію, яка підтримує клієнтів за допомогою самих сучасних та технологічних рішень для реалізації та підвищення їхньої внутрішньої цінності."

Ігор Світельський,CEO Innora

Робочий простір з нульовим впливом

Наша компанія компанія має абмітну ціль - ввійти в ТОП-50 компаній в світі по автоматизації та роботизації бізнес-процесів. Ми розуміємо, що це може призвести до того, що ми матимемо відносно великий вуглецевий слід. Тому, ми докладаємо зусиль, щоб створити кліматично нейтральне та екологічно свідоме домогосподарство через відчутні зусилля в нашій щоденній діяльності. Наша мета полягає в тому, щоб створити робочі місця з нульовим впливом, які збільшують частку відновлюваної енергії (SDG 7), зменшують утворення відходів і сприяють сталим методам закупівель (SDG 12), а також зменшують наш слід CO2 (SDG 13). Ми працюємо над встановленням цілей відповідно до SBTi 2022 (the Science-Based Target initiative), яка визначає та просуває найкращі практики скорочення викидів та нульового забруднення відповідно до сучасної кліматичної науки.

Напишіть нам прямо зараз!

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося.

Can't send form.

Please try again later.