Інтелектуальне розпізнавання документів(IDP)

Що таке інтелектуальне розпізнавання документів?

Інтелектуальне розпізнавання документів (IDP) — це передова технологія, що використовує штучний інтелект (AI) та машинне навчання для автоматизації процесу зчитування, обробки та аналізу інформації з різних типів документів.
Відрізняючись від традиційного оптичного розпізнавання символів (OCR), IDP може розуміти та інтерпретувати складний контент документів, включаючи текст, таблиці, зображення та специфічні для галузі формати, забезпечуючи високу точність та ефективність обробки.
Наше рішення дозволяє значно знизити час та витрати на обробку документів, мінімізувати помилки, пов'язані з ручною роботою, та покращити доступність та аналіз даних для прийняття обґрунтованих бізнес-рішень.

Чи потрібно вам впроваджувати інтелектуальне розпізнавання документів?

Так, якщо:

Постійно зростає кількість документів, які потрібно обробляти, зчитувати, та вносити в системи.

Ви витрачаєте багато людських та фінансових ресурсів на обробку вхідних документів.

Вам потрібно прискорити бізнес-процеси, які включають обробку документів.

Чим IDP RaccoonDoc відрізняється від OCR рішень?

Інтелектуальне розпізнавання документів

Це перше питання, яке ми отримуємо від клієнтів, а саме від фінансових директорів, операційних директорів, HR-директорів та ІТ-директорів.
Якщо відповідати коротко, то рішення OCR не є точними на 100%. Ефективність розпізнавання різних OCR рішень наближаються до 70% - 95%, залежно від типу документу та конкретного сценарію. І, головне питання - як ви дізнаєтесь, що розпізнана та зчитана інформація є правильною? Щоб забезпечити точність, вам потрібно, щоб ваші співробітники перевірили цю інформацію.
Це проблема, яку має на меті вирішити RaccoonDoc. Ми пропонуємо онлайн сервіс для розпізнавання, зчитування та верифікації даних в рамках ваших бізнес-процесів, пов'язаних з обробкою документів.

Які типи документів RaccoonDoc розпізнає?

Роботизація в бухгалтерії

Бухгалтерія та фінанси

В бухгалтерії та фінансах РакунДок може автоматизувати обробку та аналіз широкого спектру документів. Це значно покращує ефективність робочих процесів, знижує витрати та мінімізує помилки, пов'язані з ручною обробкою. Ось деякі приклади типів документів:

● Рахунки-фактури (українські)● Інвойси (іноземні)● Акти виконаних робіт● Видаткові накладні● Митні декларації● Прайс-листи● Пакувальні листи● Сертифікати, і т.д.

Heading photo

Управління персоналом

Для HR департаменту РакунДок може автоматизувати обробку широкого спектру документів, які є критично важливими для ефективного управління персоналом та спрощення повсякденних HR процесів. Ось декілька типів документів, які часто розпізнаються та обробляються в рамках HR:

● Паспорт● Індивідуальний податковий номер● Заяви та анкети працівників● Звіти про відсутність та відпустку● Відгуки та рекомендації● Документи про освіту та сертифікації● Резюме● Заявки на роботу, і т.д.

Як працює RaccoonDoc

1

Клієнт надсилає скани документів в RaccoonDoc: через особистий онлайн-кабінет, по API або email

Все, що потрібно для налаштування — вказати, які типи документів та дані по ним очікуються

2

AI OCR модуль розпізнає та зчитує дані, які від нього очікують

RaccoonDoc читає документи як людина,
розуміючи, що саме перед ним, по мірі зчитування 

3

Оператор перевіряє та, в разі необхідності, корегує зчитані дані

Зчитуючи значення, RaccoonDoc одразу помічає ті, в яких він невпевнений або не зміг знайти

4

Зчитані та валідовані дані відправляються клієнту

За допомогою API можливо автоматизувати весь процес від передачі документів до завантаження даних до ERP

Часті запитання

 • Чи потрібно мені налаштовувати формат документів під кожного контрагента?

  Ні! RaccoonDoc не вимагає налаштування макета. Ми гарантуємо точність зчитування даних незалежно від формату вхідних документів.

 • Скільки співробітників можуть отримати доступ до онлайн-кабінету?

  Скільки завгодно! Ми не беремо плату за кожного окремого користувача.

 • Чи можна отримати доступ до API?

  Так! RaccoonDoc API доступний безкоштовно для всіх наших клієнтів та партнерів.

 • Я не бачу свою систему (ERP) в списку конекторів. Чи можу я використовувати RaccoonDoc?

  Так! RaccoonDoc надає набір стандартних форматів вихідних даних (таких як XLS, XML і CSV), які можна легко інтегрувати в будь-яку ERP. Більше того, ми можемо розробити або адаптувати конектор для вас.

 • Чи можу я отримувати зчитані дані в режимі реального часу?

  Так, якщо для вас не критична точність зчитаних даних. Ні, якщо для вас критична 100% точність зчитаних даних. Щоб забезпечити 100% точність зчитаних даних, кожне поле ретельно перевіряється нашою групою операторів. Це зроблено для того, щоб вам взагалі не потрібно було перевіряти дані знову на своєму боці.

 • Чи зберігаються файли та зчитані дані на RaccoonDoc після обробки?

  Ні! RaccoonDoc не є сховищем документів. Файли зберігаються протягом певного періоду часу для забезпечення належної обробки, зчитування та перевірки даних, потім вони видаляються.

 • Мої дані в безпеці?

  Так! Ми гарантуємо, що вся обробка даних здійснюється в суворій відповідності з законодавством України та країн ЄС, в яких ми присутні. Ми зробили безпеку і конфіденційність нашим головним пріоритетом, слідуючи кращим галузевим методам захисту всіх ваших даних.

Вам потрібно швидко та точно розпізнавати документи?

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами якнайшвидше..

Can't send form.

Please try again later.