Програмна роботизація процесів(RPA)

Що таке RPA?

RPA — це технологія, що дозволяє створювати програмні роботи, які імітують дії людини при роботі з комп’ютерними системами. Вони автоматизують рутинні завдання, виконуючи їх швидко, без помилок та цілодобово, що забезпечує підвищення ефективності та оптимізацію робочих процесів у різноманітних галузях бізнесу.

Переваги роботизації

Швидка цифрова трансформація

63% керівників компаній вважають, що RPA є основним компонентом цифрової трансформації.

Економія витрат

RPA сприяє швидкому та значному покращенню бізнес-показників у різних галузях та по всьому світу.

Підвищення продуктивності

68% працівників у всьому світі вважають, що автоматизація зробить їх більш продуктивними.

Як роботизація допоможе вашому бізнесу?

Роботизація в бухгалтерії

Бухгалтерія та фінанси

● Автоматична обробка ПН та РК в MeDOC● Автоматичне рознесення банківських виписок● Автоматична обробка платежів і заповнення платіжних доручень в обліковій системі або в інтернет-банку● Автоматизована підготовка акту звірки та надсилання контрагенту● Розбір пошти, зчитування даних з вкладених рахунків та занесення в облікову систему● Пошук та перевірка даних в облікових системах (1С, SAP, OeBS, CRM, і т.д.)● Інформування учасників процесу про результати і т.д.

Heading photo

Управління персоналом

● Пошук та відбір кандидатів● Надання оферів кандидатам● Оформлення на роботу та звільнення● Онбординг та адаптація нових співробітників● Обробка запитів на відпустку, відрядження, лікарняний● Нарахування заробітної плати● Обробка видатків та компенсацій● Підготовка звітів● Періодичне оновлення даних по співробітникам

Почніть роботизацію прямо зараз!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами якнайшвидше..

Can't send form.

Please try again later.