Менеджер по персоналу(HR Manager)


Про компанію Іннора

Іннора — це інноваційна та стабільно зростаюча компанія, Ми є лідерами в галузі автоматизації бізнес-процесів, пропонуючи унікальні рішення на базі платформи UiPath. Завдяки нашим програмним роботам (цифровим асистентам) та AI-based технологіям для розпізнавання документів, ми допомагаємо компаніям по всьому світу знижувати витрати та підвищувати ефективність.
Ми цінуємо інновації, якість і професіоналізм наших співробітників. Наша мета — створити середовище, де кожен зможе реалізувати свій потенціал та внести вагомий вклад у розвиток компанії.

Наша місія

Ми прагнемо зробити бізнес наших клієнтів максимально ефективним і конкурентоспроможним. Наша ціль — звільнити людей від монотонної роботи, давши їм можливість зосередитися на творчих і інноваційних задачах.

Кого ми шукаємо

Ми в пошуках досвідченого HR Manager (Менеджер по персоналу), який допоможе нам розвивати нашу команду та залучати нові таланти в сфері ІТ.

Вимоги до кандидата:

● Мінімум 2 роки досвіду на посаді HR-менеджера або у схожій ролі;● Глибоке розуміння HR-процесів та процедур;● Досвід проведення індивідуальних зустрічей; ● Досвід впровадження onboarding & offboarding процесів;● Відмінні навички управління проектами та впровадження процесів;● Вміння працювати під високим навантаженням і відповідати за результати;● Висока енергійність і командний дух;● Орієнтованість на результат;● Бажання вчитися та розвивати бізнес компанії;● Рівень англійської мови - intermediate або вище.

Ваші обов'язки будуть включати:

● Ведення індивідуальних зустрічей з членами команди;● Виявлення потреб команди та розробка ефективних HR-рішень, програм та політик;● Розробка та оновлення HR-документації та таблиць;● Управління внутрішніми HR-системами та процесами, забезпечення їх ефективності та відповідності цілям компанії;● Активна участь у процесі рекрутингу: від публікації вакансій до підготовки пропозицій кандидатам.

Ми пропонуємо:

● Роботу в інноваційній та швидко зростаючій компанії;● Достойну винагороду, що відображає ваші зусилля та результати;● Наша команда - це група талановитих фахівців, які поділяють спільні цінності та прагнення до успіху;● Ми піклуємося про добробут наших співробітників та створюємо умови для їх зростання та розвитку.
Якщо ви відчуваєте в собі силу та енергію допомогти нам в досягненні нашої місії та готові до нових викликів, ми з нетерпінням чекаємо на ваше резюме!

Будемо раді бачити вас в Іннора!

Залиште ваші контактні дані, і ми обов'язково відповімо!

Choose file

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося.

Can't send form.

Please try again later.