Менеджер з продажів(Sales Manager)


Про компанію Іннора

Іннора — це інноваційна та стабільно зростаюча компанія, Ми є лідерами в галузі автоматизації бізнес-процесів, пропонуючи унікальні рішення на базі платформи UiPath. Завдяки нашим програмним роботам (цифровим асистентам) та AI-based технологіям для розпізнавання документів, ми допомагаємо компаніям по всьому світу знижувати витрати та підвищувати ефективність.

Наша місія

Ми прагнемо зробити бізнес наших клієнтів максимально ефективним і конкурентоспроможним. Наша ціль — звільнити людей від монотонної роботи, давши їм можливість зосередитися на творчих і інноваційних задачах.

Кого ми шукаємо

Ми в пошуках досвідченого Sales Manager (Business Development Manager), який допоможе нам розширити нашу присутність та залучити нових клієнтів у різних індустріях, таких як Банки, Страхові компанії, Рітейл, Телеком, Транспорт, Логістика, Виробництво, Енергетика.

Вимоги до кандидата:

● Досвід у сфері IT B2B продажів або досвід роботи на керівних посадах;● Знання однієї з галузей: Банки, Страхові, Рітейл, Телеком, Транспорт, Логістика, Виробництво, Енергетика.;● Вміння працювати під високим навантаженням і відповідати за результати;● Висока енергійність і командний дух;● Досвід встановлення та розвитку відносин з клієнтами і партнерами;● Орієнтованість на результат;● Бажання вчитися та розвивати бізнес компанії.

Обов'язки:

● Розробка та реалізація стратегії продажів;● Управління повним циклом продажів;● Робота з CRM та управління pipeline;● Організація та проведення онлайн зустрічей з потенційними клієнтами.

Ми пропонуємо:

● Роботу в інноваційній та швидко розвиваючій компанії;● Достойну винагороду, що відображає ваші зусилля та результати;● Можливість працювати з передовими технологіями в області автоматизації;● Команду однодумців та професіоналів.
Якщо ви відчуваєте в собі силу та енергію допомогти нам в досягненні нашої місії та готові до нових викликів, ми з нетерпінням чекаємо на ваше резюме!

Будемо раді бачити вас в Іннора!

Залиште ваші контактні дані, і ми обов'язково відповімо!

Choose file

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося.

Can't send form.

Please try again later.